2.5 C
Tirana
E premte, 8 Dhjetor, 2023
More
  spot_img
  spot_img

  “O me ty, o për lesh”: Dedikimi i të riut në Vlorë për shën Valentin

  Shën Valentini, festa e të dashuruarve ka “ngjyruar” ditën e djeshme. Dedikimet romantike nuk kanë munguar siç duket edhe nga fotoja e shkrepur në Vlorë.

  O me ty, o për lesh”,-shkruan dikush me tollumbac të verdha që janë vendosur në pedonalen e qytetit.

  Epo shpresojmë që vajza ta ketë marrë mesazhin dhe të jetë lumturuar nga surpriza.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit