22.5 C
Tirana
E martë, 26 Shtator, 2023
More
  spot_img
  spot_img

  Ori Nebiaj dikur kërkonte dashurinë në ekran, dalin pamjet e shumë viteve më parë

  Ori Nebiaj është një nga moderatoret më të dashura nga publiku. Prej disa vitesh, ajo është pjesë e ekranit shqiptar.

  Mirëpo, askush nuk e di, por Ori dikur ka marr pjesë në një emision, ku kërkonte dashurinë. Bëhet fjalë për “Kupid” të drejtuar nga Albana Osmani, ku Nebiaj u takua me Armandon.

  E ftuar te “Ëndërrtjerrësit”, Ori ka treguar se si detyroi motrat që të ulnin automatin në mënyrë që të mos e shihnin prindërit.

  “Unë atëherë bëja një Top Select të ngjashëm me Tur Hyskon, ndërkohë që ula automatet e shtëpisë dhe i thoja motrave, në filan orë hiqni dritat në shtëpi që të mos e shohin mami e babi. Kupidi e bëri punën e tij”, tha ajo.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit