25.5 C
Tirana
E shtunë, 23 Shtator, 2023
More
  spot_img
  spot_img

  Pas humbjes së nënës, Fjoralba Ponari kthehet në ekran!

  Në fillim të shkurtit, Fjoralba Ponari humbi papritur nënën në moshën  vetëm 54 vjecare. Dhimbja ishte e madhe për moderatoren pas një humbjeje të tillë, megjithatë, një muaj më vonë, ajo ka vendposur të kthehet në ekran.

  E veshur me të zeza, megjithatë e qeshur, Fjoralba njoftoi përmes një postimi në Instagram rikthimin e spektaklit të humorit, “Portokalli” dhe të asaj vetë në drejtimin e tij.

  “Shihemi nesër në orën 21.00 më Portokalli”, ka shkruar ajo, ndërsa vazhdon të preferojë heshtjen kur vjen fjala tek humbja e së ëmës.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit