10.5 C
Tirana
E premte, 3 Shkurt, 2023
More
  spot_img
  spot_img

  Pas komenteve të banorëve të “Big Brother Vip” për të, reagon Eixhel Shkira

  Banorët në “Big Brother Vip Albania 2” kanë diskutuar për personazhet që ishin vitin e kaluar brenda shtëpisë më të famshme

  Banorët diskutuan fillimisht për finalistët, Ilirin dhe Donaldin, e më pas për banorët e tjerë. Ata kishin komente të shumta, por më se shumti është vlerësuar Einxheli, ku sipas tyre ishte një vajzë më karakter të fortë.

  Pas kësaj mesazhet në adrës të saj, kanë qenë të shumta, ku ka reaguar edhe vet moderatorja. Ajo i ka falënderuar për mbështetjen dhe fjalët që kanë thënë për të.

  “Nuk pata mundesi ta ndjek te gjithen por permes jush mora vesh ca u tha dhe me emocionuat me komentet tuaja,ju falenderoj juve por dhe yjet e reja per fjalet e mira Jam e lumtur dhe krenare per cka kam len pas dhe cka kam fituar.. #teameinxhel kulti ju duaaa” shkruan Einxhel.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit