8.5 C
Tirana
E mërkurë, 6 Dhjetor, 2023
More
  spot_img
  spot_img

  “Për këdo që është i shqetësuar”, Ronela Hajati ironizon komentet negative për peshën e saj

  Pavarësisht faktit se janë shumë të pëlqyer, personazhet publikë përballen në të shumtën e rasteve dhe me komente negative. Janë të shumtë që bien pre e bullizmit online me komentet ndaj tyre. Së fundmi, ka qenë këngëtarja Ronela Hajati që është komentuar për peshën e saj.

  Video të shumta qarkullojnë në rrjet ku përdorues të ndryshëm shpesh komentojnë peshën me gjuhë të pakëndshme ndaj saj. Këngëtarja ka vendosur që t’ju përgjigjet këtyre komenteve me një video në TikTok. “Për këdo që është shumë i shqetësuar për peshën time, ja një pjesë e lëkurës sime”, shkruan ajo.

  @ronelahajatiofficiall For who's worried too much about my weight,here's a piece of my chin 😂 #fyp #fypシ ♬ DJ Rony Remix – Rony

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit