24.5 C
Tirana
E enjte, 25 Korrik, 2024
More
  spot_img
  spot_img

  Psikologia shqiptare, pushime në Dubai: Para Shqipërisë është kot fare. Rroftë jugu!

  Psikologia shqiptare Denisa Hoxha e cila ka mijëra ndjekës në rrjetet sociale, ka publikuar një video e cila ka shkaktuar mjaft reagime.

  Ajo ndodhet për pushime në Dubai dhe mendon se gjithçka për këtë vend është reklamë, pasi sipas saj nuk mund të krahasohet me jugun e Shqipërisë.

  “Kam ardhur me pushime në Dubai, dhe çfarë kanë bërë këta zotërinjtë? Kanë ndërtuar disa grataçela dhe i kanë bërë një reklamë të madhe që thua ti shkon në Dubai dhe kushedi se ku shkon.

  Është një budallallëk i madh, pishina, plazhi lënë për të dëshiruar. Po të kisha një flamur shqiptar do e kisha ngritur.

  Rroftë jugu i Shqipërisë, rroftë Shqipëria dhe natyra e mrekullueshme që kemi, të gjitha këto janë reklama”, shprehet ajo.

   

  View this post on Instagram

   

  A post shared by Denisa hoxha (@psikiatri.al)

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit