25.5 C
Tirana
E shtunë, 23 Shtator, 2023
More
  spot_img
  spot_img

  “Rama arrogant, Berisha zotni”, kamarieri: Ylli Rakipi më la 100 mijë lekë bakshish

  Kamarieri i Ora News, Andi Tufa, zbulon se cili ka qenë klienti më arrogant dhe më i respektuar që i ka shërbyer.

  Tufa thotë se Sali Berisha ka qenë klienti më i respektuar, ndërsa klienti më arrogant, Edi Rama.

  Ndër të tjera Tufa thotë se klienti që i ka dhënë bakshishin më të lartë është Ylli Rakipi, i cili i ka lënë bakshish 100 mijë lekë.

  Klienti më i respektuar ka qenë Sali Berisha. Më arroganti, Edi Rama.

  Gjatë një darke teksa po i afroja serviset ai më tha, “shiko sa i kam duart, nuk më nevojiten.”

  Në vitin 2016 ose 2017 Ylli Rakipi më ka lënë bakshish 100 mijë lekë”, tha ai.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit