22.5 C
Tirana
E martë, 26 Shtator, 2023
More
  spot_img
  spot_img

  Rikthehet “Big Brother VIP” me një dokumentar! Ja për çfarë bëhet fjalë

  Pas përfundimit të edicionit të parë të “Big Brother VIP”, mesa duket produksioni ka rezervuar surpriza për të gjithë teleshikuesit.

  Produksioni po organizon një dokumentar ku do të transmetojë për herë të parë prapaskenat e këtij formati.

  Duke filluar nga diskutimet e organizatorëve, rregullat e vendosura, dinamikat e banorëve, rrëfimet e tyre në dhomën e kuqe, por edhe ‘sekrete’ që nuk janë parë në transmetim.

  Eduart Grishaj, i cili ishte edhe regjisori i spektaklit, po përmbyll gjithçka dhe publiku do ta ndjekë brenda marsit dokumentarin dedikuar edicionit të parë të spektaklit.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit