21.5 C
Tirana
E mërkurë, 19 Qershor, 2024
More
  spot_img
  spot_img

  Shëmtia me Kombëtaren

  Armand Duka njihet për qokat e tij me Kombëtaren.

  Aq sa ndeshjet e fundit, ka zhdukur gjithë biletat, për t’ua shpërndarë miqve të tij dhe politikanëve.

  Ndërsa kur Shqipëria luan jashtë, ai merr me vete në avionin e Kombëtares lloj lloj njerëzish.

  Një prej tyre është edhe Edi Paloka.

  Edhe pse avioni i Kombëtares është vetëm për lojtarët, ai ka udhëtuar me Kombëtaren, sikur është pjesë e FSHF-së.

  Dhe natyrisht, ka treguar dashurinë për Berishën.

  Kuptohet, ka postuar një foto me Etrit Berishën, për të treguar se është gjithmonë me Berishët.

  “Edhe tek Kombëtarja, zgjodha Berishën”, shkruan ai.

  Tani se çfarë dreqin do Paloka në avionin e Kombëtares, vetëm Armand duka mund ta dijë.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit