2.5 C
Tirana
E premte, 8 Dhjetor, 2023
More
  spot_img
  spot_img

  Shorti i Champions League iu buzëqesh ekipeve italiane dhe Realit, Bajern-Siti supersfida e çerekfinaleve

  Shorti i Champions League ka sjellë disa super sfida.

  Ndeshja më e fortë mund të konsiderohet Mançester Sit-Bajern Mynih, por dhe derbi italian Napoli-Milan.

  Me fat Interi, që ka peshkuar Benfikën, por dhe Real Madrid, që do të ndeshet me Çelsin, një ekip jo shumë në formë.

  Shorti

  Mançester Siti-Bajern Mynih

  Real Madrid-Çelsi

  Benfika-Inter

  Napoli-Milan

  Fituesi i çiftit Mançester Siti-Bajern Mynih do të ndeshet në gjysëmfinale me fituesin e Real-Çelsi ndërsa fituesi i çiftit Benfika-Inter do të ndeshet në gjysëmfinale me fituesin e çiftit Milan-Napoli.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit