8.5 C
Tirana
E mërkurë, 6 Dhjetor, 2023
More
  spot_img
  spot_img

  Si mashtrojnë TV në Shqipëri, na e zbulon 32-vjeçari: Rudina Magjistari Më tha të gënjeja sikur punoja zhigolo në Greqi

  Angel Spaho u njoh për publikun teksa mori pjesë tek emisioni i Rudina Magjistarit. Djaloshi 32-vjeçar zbuloi se kishte punuar si zhigolo në Greqi dhe së fundmi prej 3 vitesh e ka ushtruar këtë profesion edhe në Shqipëri.

  Në Shqipëri ai tha se e ka ushtruar profesionin si zhigolo në të njëjtën kohë që ishte i martuar, por bashkëshortja nuk ishte në djeni të kësaj dhe Spaho punonte fshehur.

  Të paktën kjo është deklarata që ai bëri në fund të vitit të shkuar përballë moderatores. Por ky personazh duket se nuk është dorëzuar dhe famën e ka kërkuar sërish, këtë herë në Kosovë.

  Ai tashmë është bërë pjesë e formatit “It’s my love” dhe është në kërkim të shpirtit të tij binjak. Por duket se një nga konkurrentet e ka mbajtur mend deklaratën e tij dhe e ka pyetur rreth punës si zhigolo.

  Ai tanimë ka dal me një version të ri të historisë, ku ndryshimi nis që nga emri i tij. Anxhelo është emri i tij dhe ashtu si ai shprehet punon si barist dhe jo si zhigolo. Sipas atij që ai ka deklaruar, ka qenë Rudina Magjistari ajo që i ka kërkuar të mashtrojë rreth profesionit të tij.

  Më pas, si për t’i konfirmuar vajzës që kishte ftuar në takim se ishte një barist, ai i realizoi asaj edhe një kokteil. Deri më tani, nga moderatorja nuk ka patur asnjë reagim lidhur me akuzat e djaloshit.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit