8.5 C
Tirana
E mërkurë, 6 Dhjetor, 2023
More
  spot_img
  spot_img

  “Si mund të rroj pa të”; Këngëtari vdes vetëm 33 vjeç, ndërsa partnerja e tij është shtatzënë

  Një tumor i paoperueshëm në tru i mori jetën në moshën vetëm 33 vjecare këngëtarit britanik, Tom Parker. Mediat vendase shkruajne se ai nuk arriti ta fitonte dot betejën me glioblastomën, kancer terminal në tru.

  Ai e mësoi sëmundjen e vet të rëndë pikerisht në kohën kur e shoqja  ishte shtatzënë me fëmijën e tyre të dytë. Ishte ajo vetë që e pohoi lajmin tragjik.

  “Konfirmojmë se Tom ndërroi jetë paqësisht më herët sot me gjithë familjen e tij pranë. Zemrat tona janë thyer.

  Tom ishte qendra e botës sonë dhe ne nuk mund ta imagjinojmë jetën pa buzëqeshjen e tij infektive dhe praninë energjike.

  Ne jemi vërtet mirënjohës për dashurinë, mbështetjen dhe kërkojmë që të gjithë të bashkohemi për të siguruar që drita e Tomit të vazhdojë të shkëlqejë për fëmijët e tij”, shkroi Kelsey.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit