2.5 C
Tirana
E premte, 8 Dhjetor, 2023
More
  spot_img
  spot_img

  “Sot u fik mëngjesi i jetës sime”, Klodiana Shala humb babain

  Sportistja e njohur, Klodiana Shala ka humbur babain ditën e sotme. Lajmin e trishtë e ka dhënë vetë Shala nëpërmjet një postimi në Instagram.

  Krahas fotos me të atin ajo ka shkruar fjalët më prekëse për humbjen e tij:

  “Sot u fik në mëngjes, mëngjesi i jetës sime..babë, njeriu më i shtrenjtë, motivi i ditëve të mia. 

  Ti që më jepje shpresë, shumë kurajë dhe që ndiheshe krenar dhe kur unë mund të gaboja.  Zoti të pranoftë në parajsën e vet!!!”

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit