22.5 C
Tirana
E martë, 26 Shtator, 2023
More
  spot_img
  spot_img

  “Trupi im e bën atë të lërë agjërimin dhe namazin”, Enca shfaqet provokuese nga pushimet në Afrikë

  Pas Dubait, këngëtarja e njohur, Enca Haxhia ka nisur pushimet në Afrikë. Ajo nuk ka nguruar të ndajë foto në rrjete sociale, ku ka ekspozuar linjat trupore.

  Së fundmi, Enca është shfaqur e veshur me një fustan të ngushtë që i thekson format seksi.

  “Trupi im e bën atë të lë agjërimin dhe namazin e tij”, ka shkruar ajo krahas fotos, duke ngjallur shumë reagime të shumta te ndjekësit.

  Kujtojmë që projekti i fundit muzikor, që Enca ka lancuar është ai me titull “Rakia” para tetë muajsh.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit