24.5 C
Tirana
E enjte, 25 Korrik, 2024
More
  spot_img
  spot_img

  Vajza e famshme shqiptare “pushtojnë” Gjermaninë

  Në atë barazim historik të Shqipërisë me Kroacinë në Hamburg nuk munguan as emra të njohur të ekranin në stadium.

  Përveç presidentit të Republikës Bajram Begaj dhe ministrit të Brendshëm Taulant Balla, prezentë ishin edhe emra të njohur të televizionit.

  Në rrjetet sociale u panë foto të gazetareve Hygerta Sako dhe Eva Murati, moderatores Luana Vjollca apo modeles Juliana Nura.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit