11.5 C
Tirana
E shtunë, 24 Shkurt, 2024
More
  spot_img
  spot_img

  Vajza që punon fatorino

  Ju prezantojmë me Kamila Xhafo, paradite studente e inxhinierisë në Kamëz, pasdite punon fatorino e linjave urbane në kryeqytet.

  Ndërkohë që është vetëm 19 vjeçe, e reja nuk pyet për paragjykime dhe punon çdo ditë, moshataret e saj tunden e shkunden paradite e pasdite në rrugët e Bllokut…

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit