17.5 C
Tirana
E hënë, 25 Shtator, 2023
More
  spot_img
  spot_img

  “Vëllezërit Veshaj nuk e paguan për punën”, reagon Mariana Kondi!

  Einxhel dhe Donaldi kishin përmendur prej kohësh një konflikt të vjetër që kishte ndodhur përpara se të hynin në BBV, por ishin shmangur dhe nuk e kishin ndarë me banorët e tjerë dhe publikun arsyen e hatërmbetjeve mes tyre.

  Kjo, deri mbrëmjen e pardjeshme, kur Einxhel aludoi në dhomën e rrëfimit se dy binjalët morën famë pas lidhjeve me vajzat e njohura të shoëbizit.

  Moderatorja tregoi se ka punuar më parë me Donaldin dhe Romeon, por sipas saj, ata nuk ishin treguar korrektë, pasi e linin të priste me orë të tëra dhe nuk e kishin paguar. Ajo përmendi edhe aktoren e njohur Mariana Kondi, duke thënë se kishte qenë në të njejtën situatë si Einxhel.

  Mariana vetë ndau një Story në Instagramin e saj, ku shkruhej: ‘Pa fjalë’, duke na bërë dhe ajo konfuzë për qëndrimin e saj, pa treguar kështu qartë nëse I pohon apo jo pretendimet e moderatores.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit