2.5 C
Tirana
E premte, 8 Dhjetor, 2023
More
  spot_img
  spot_img

  Vetëm byzylyku 43 mijë €, këngëtarja shqiptare shpenzon shifrën marramendëse për veshjen e saj

  Kida është një ndër këngëtaret më të dashura shqiptare. Artistja, e cila e ka nisur karrierën në muzikë që në moshë të re, numëron shumë hite që kanë tejkaluar kufijtë shqiptarë.

  Kida ka bashkëpunuar gjithashtu dhe me artistë të huaj. Krahas muzikës, këngëtarja ka rënë gjithmonë në sy dhe për paraqitjet e saj.

  Ajo ka treguar se i kushton shumë rëndësi veshjeve të saj. Së fundmi, ka postuar disa imazhe, në të cilat duket si gjithmonë elegante, por ajo që ka tërhequr vëmendjen është shifra e “kripur” që ka shpenzuar. Vetëm byzylyku i saj ka kapur shifrën e 43 mijë e 300 euro nga “Cariter”.

  Çanta nga Louis Vuitton bën rreth 3 mijë euro, bluza Diro mbi 400 euro. Në total me aksesorët e tjerë, veshja e Kidës kap shifrën e 54 541 euro.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit