11.5 C
Tirana
E shtunë, 24 Shkurt, 2024
More
  spot_img
  spot_img

  VIDEO: Butrint Imerin e qëllojnë me shishe në kokë gjatë një koncerti në Nju-Jork!

  Butrint Imeri ka qenë së fundmi në një koncert në Nju-Jork, ku gjatë performancës së tij ka pësuar një aksident.

  Në Youtube po qarkullon një video, ku këngëtari teksa ndodhej në skenë e gjuajnë me shishe në kokë.

  Ende nuk dihet përse ndodhi ky incident, nëse e qëlluan apo gjithçka ishte aksidentale.

  Ajo që vëmë re nga pamjet është se Imeri fërkon kokën, ndërkohë që mësohet se nuk ishte asnjë serioze dhe ai është në rregull.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit