21.5 C
Tirana
E martë, 18 Qershor, 2024
More
  spot_img
  spot_img

  VIDEO/ E “çmendur” pas Malumës, fansja në Tiranë heq reçipetat dhe i hedh në skenë, këngëtari i lë varur te mikrofoni

  Mbrëmjen e djeshme këngëtari me famë botërore Maluma ka performuar në “Sheshin Skënderbej”.

  Fanset ishin të shumta në numër që mezi prisnin që të shihnin dhe të dëgjonin këngëtarin të performonte më këngët e tij latine.

  Mirëpo duket se disa vajza kanë dalë nga “vetja” dhe janë munduar që t’i bien në sy këngëtarit.

  Kështu një vajzë për të tërhequr vëmendjen e Malumës ka hequr reçipetat ngjyrë rozë dhe ia ka hedhur këngëtarit, i cili i ka kapur dhe i ka varur në mikrofon.

   

   

  @random_thingsssss1 Maluma gjate koncertit ne Tirane😅 #fyp #foryourpage #fypシ #foryoupage #fyyyyyp #fyyyyyyypppp #maluma #malumababy ♬ original sound – random_thingsssss1

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit