13.5 C
Tirana
E mërkurë, 4 Tetor, 2023
More
  spot_img
  spot_img

  VIDEO: Fjalimi emocionues i Sylvinhos

  Shqipëria ka marrë dy fitore të rëndësishme brenda pak ditëve dhe falë humbjes së papritur të Polonisë ndaj Moldavisë, ka shpresa të mëdha për t’u kualifikuar në Kampionatin Europian.

  Sigurisht dy ndeshjet e ardhshme ndaj Çekisë dhe Polonisë në shtator do të jenë vendimtare.

  Por atmosfera duket shumë optimiste dhe kjo duket dhe nga fjalimi emocionues i trajnerit Sylvinho pas fitores me Ishujt Faroe.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit