21.5 C
Tirana
E mërkurë, 19 Qershor, 2024
More
  spot_img
  spot_img

  VIDEO: Ilir Meta tapë, harbohet me “këshilltarin” gjerman të Berishës para shkarkimit

  Presidenti Ilir Meta një ditë para vendimit të Gjykatës Kushtetuese lidhur me shkarkimin e tij, ka zgjedhur të dëfrehet.

  Nën shoqërinë e këshilltarit imagjinar të Angela Merkelit, Martin Henze dhe disa personazheve të tjerë, kreu i shtetit ka kënduar gjithashtu disa këngë.

  Raportohet se gjatë mbrëmjes, presidenti ka qenë nën efektin e lëndëve narkotike.

  Kjo nuk është hera e parë që Meta gjendet në të tilla rrethana, teksa më herët është denoncuar nën shoqërinë e njerëzve të inkriminuar.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit