16.5 C
Tirana
E mërkurë, 22 Maj, 2024
More
  spot_img
  spot_img

  VIDEO: Mos i lini shapkat rrugëve, se do ju vijë Safet Gjici e do ju vërë gjobë 😊

  Kryebashkiaku i Kukësit, Safet Gjici, ka përfunduar sërish si personazh për rrjetet sociale.

  Kjo, pasi ndëesa inspektonte rrugët e Kukësit, ka parë një palë shapka poshtë një pallati dhe ka paralajmëruar se nëse e gjen atë që i ka lënë ato aty, do i vëjë gjobë.

  “Shihe shapkat ku i kanë lënë…këtu tek shkalla. Ja urdhëro! E ke biznesin këtu duhet të reagoni.

  I thoni o zotëri mos e hidh qesen këtu është turp.

  Me na thënë në kush është, ti vëmë gjobë dhe ta penalizojmë,”-tha Gjici në fjalën e tij.

  Ndaj kujdes ku i lini shapkat nga sot e tutje, se do merrni gjobë 😊

   

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit