31.5 C
Tirana
E enjte, 25 Korrik, 2024
More
  spot_img
  spot_img

  VIDEO: Një stadium i tërë, që terrorizon disa femra

  Ndeshja mes Skënderbeut dhe Partizanit dje ka kthyer pak në kohë dy skuadrat, në vitet kur rivalizonin me njëra-tjetrën për titullin kampion në Superiore.

  Atmosfera kë qenë e nxehtë në fushën e lojës me përplasje mes lojtarëve, por edhe në tribuna, ku nuk kanë munguar ofendimet mes palëve, apo edhe gjuajtjet me sende.

  Në pjesën e dytë të ndeshjes, ka pasur ngacmime të vazhdueshme dhe në fundin e ndeshjes, është dashur ndërhyrja e policisë për të qetësuar gjakrat, siç shihet në videon e mëposhtme.

  Situata mund të dilte jashtë kontrollit, ndaj janë marrë në mbrojtje edhe personat e ulur në tribunën VIP, mes të cilëve familjarë të futbollistëve, të cilët u rrethuan me shpejtësi nga forcat e rendit për të shmangur probleme.

  Ndërkaq ka ndërhyrë edhe Olsi Rama, drejtor i klubit Partizani, për të qetësuar situatën, së bashku me presidentin e klubit korçar, Ardjan Takaj.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit