21.5 C
Tirana
E mërkurë, 19 Qershor, 2024
More
  spot_img
  spot_img

  VIDEO: Prifti përmetar, që nuk i ndahet këngës

  Ai është një ndër priftërinjtë më të veçantë, pasi përveçse fjalës së Zotit, iu përcjell njerëzve edhe emocionet e këngës.

  Bëhet fjalë për priftin përmetar Bert Tralo, që nuk i ndahet këngës as në avion.

  Së fundmi ai ka qenë në një koncert në Suedi dhe me këtë rast, ka përshëndetur dhe të pranishmit në avion me një këngë përmetare.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit