8.5 C
Tirana
E mërkurë, 6 Dhjetor, 2023
More
  spot_img
  spot_img

  VIDEO/ Sylvinho i madhërishëm, tekniku brazilian bëhet viral në rrjetet sociale për gjestin me tifozët kuqezi

  Trajneri i Kombëtares shqiptare, Sylvinho, ka qenë padyshim “magjistari” i këtij rrugëtimi të suksesshëm drejt EURO 2024.

  Pas kualifikimit të sotëm në Europian, entuziasmi i brazilianit ishte i papërmbajtshëm. Jo vetëm me futbollistë dhe pjesëtarët e stafit, por edhe me tifozët.

  Ata që kanë qenë të pranishëm në tribunat e stadiumit në Kishinau, kanë parë se si në fund tekniku shkoi dhe u dha dorën me radhë shumë tifozëve, duke mos kursyer foto me ta apo edhe përqafime mjaft të ngrohta.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit