17.5 C
Tirana
E hënë, 25 Shtator, 2023
More
  spot_img
  spot_img

  Zbulohet gjinia e bebit të Arbana Osmanit, ja sa muajshe është moderatorja!

  Finalja e madhe e “Big Brother VIP” nisi me një lajm të ëmbël nga moderatoja e këtij ‘reality show’ Arbana Osmani.

  Ajo dha lajmin e bukur se është shtatzënë, duke surprizuar në këtë mënyrë jo vetëm finalistët dhe banorët, por edhe publikun.

  Mes emocionesh moderatorja u shpreh se gjatë këtij rrugëtimi spektaklin e kishte prezantuar 2 veta.

  Ndërkohë së fundmi burime për “Kryefjalën” bëjnë me dije se Arbana është ne muajin e katërt të shtatzënisë dhe është në pritje të një vajzë!

   

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit