2.5 C
Tirana
E premte, 8 Dhjetor, 2023
More
  spot_img
  spot_img

  A ka Luizi varësi nga bixhozi? Ja çfarë thotë djali i xhaxhait të tij

  Këngëtari Luiz Ejlli është kthyer në protagonistin kryesor të këtij edicioni të “Big Brother Vip Albania”.

  Ai është më i komentuari në rrjet dhe për të kanë qarkulluar shumë aludime, nga sëmundjet e tij, mashtrimet, por edhe e kanë konsideruar si një bixhozxhi dhe si i varur ndaj lojërave të fatit.

  Sot ka thyer heshtjen dhe ka folur një prej familjarëve të tij. Bëhet fjalë për djalin e xhaxhait të Luizit, Laorjan Ejlli. Ai ka folur rreth marrëdhënies që ka me Luizin dhe ka treguar detaje nga jeta e këngëtarit.

  I pyetur nëse a ka Luizi varësi ndaj bixhozit, Laorjani e mohoi një gjë të tillë nga informacionet që ai kishte.

  “Është informacion i gabuar. Nuk e besoj të ketë varësi ndaj lojërave të fatit, nuk e di. Unë nuk kam informacion për këtë gjë.” deklaroi shkurtimisht djali i xhaxhait të Luiz Ejllit.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit