2.5 C
Tirana
E premte, 8 Dhjetor, 2023
More
  spot_img
  spot_img

  Aktorja e “Portokalli”, replika në distancë me Arjola Demirin: Mos më përmend emrin nëpër emisione

  Arjola Demiri ka reaguar pas deklaratës së koleges së saj, Renada Caci, e njohur për rolin e Luzes. Aktorja shkroi pak kohë më parë se Big Brother i nxori fytyrën e vërtetë Arjolës pas debateve që pati brenda shtëpisë së famshme.

  ‘’Big Brother VIP” është pasqyra që ta zbulon surratin ashtu siç e ke, o çikë. Një ditë të mbarë, miq!”, shkroi Renada, duke nënkuptuar se i referohej Arjolës. Lidhur me këtë ka reaguar vetë Arjola e cila është shprehur se Renada është xheloze për të.

  “E ka xhelozi profesionale. Një ndër aktoret që kam pëlqyer përpos Albanës, ka qenë dhe Renada dhe e kam vlerësuar me notat maksimale. Thjesht mendoj se ka një xhelozi profesionale. Nuk kemi pasur konflikt. Nuk kam pasur asnjë lloj gjëje kundrejt Renadës”, tha ajo.

  Kjo ka sjellë reagimin e Renadës e cila shprehet: “Kam 13 vjet që bëj rolet e mia. Xheloze unë për dikë? Aq më tepër për filane, më vinte për të qeshur. Kështu që vajzë e mbarë rri urtë ose ik nga ke ardhur. Mos më përmend nëpër emisione.”

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit