13.5 C
Tirana
E martë, 5 Mars, 2024
More
  spot_img
  spot_img

  Arjola Demiri tregon natën e parë me ish-bashkëshortin: Qava deri në mëngjes!

  Arjola Demiri ka rrëfyer takimin e parë me ish-bashkëshortin e saj me të cilin ka 3 fëmijë. Në bisedë me banorët në shtëpinë e Big Brother Vip, aktorja tregoi natën e parë që ka kaluar me ish-partnerin e saj, në një udhëtim në Malin e Zi.

  “Mu duk shumë i madh, mu duk sikur kishte fëmijë. Por e çkompleksoi situatën dhe tha, e di çfarë më vjen inat, që jemi nga Tropoja dhe na njohën këta nga ana e anës. Pallati ku jam rritur unë më pallatin ku është rritur ai e ndante vetëm një pallat në mes.

  Më duket më ka puthur ditën e dytë ose të tretën. E rrëmbeu puthjen e parë në makinë kur po e përshëndesja.

  Puthja e dytë ka ndodhur në një lokal, nuk shqitesha o zot, kisha shumë kimi, më pëlqente shumë. Kemi ikur pastaj në Mal të Zi, sillej shumë mirë me mua. Nuk kisha bërë seks kurrë.

  Më tha hiq pantallonat, kisha frikë, thashë se çfarë do të ndodhë. Nuk kishin kaluar as 2 javë, thjesht doja të më jepte pak kohë. Fiks 3 muaj. Ma ktheu shpinën, u mërzita dhe qava të gjithë natën. Në mëngjes kur u zgjua, kisha marrë rrobat dhe po ikja.

  Ku po ikën më tha? I thashë po ti kur të kthen kurrizin për një palë tuta që nuk i hoqa, imagjino çfarë bën. Po nuk ka sens më thotë, të gjithë ditën u puthëm, u lamë, ti fle me tuta në krevat. E pa që isha shumë e mërzitur dhe më tha, qeke budallaqe fare ti”, u shpreh aktorja.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit