24.5 C
Tirana
E enjte, 25 Korrik, 2024
More
  spot_img
  spot_img

  Beniada mbështet publikisht Bora Zemanin!

  Beniada me anë të një postimi në rrjetin social Instagram ka treguar mbështetjen e saj ndaj Bora Zemanit.

  Moderatorja së fundmi i është bashkuar Arbër Hajdarit në një kauzë bamirësie për të ndihmuar një vogëlushe 6-vjeçare e cila vuan nga një leucemi e rrallë.

  Bora e ka takuar atë në spital duke i bërë disa dhurata teksa u ka bërë thirrje të gjithëve që të kontribuojnë financiarisht.

  Këtë video Beniada sapo e shpërndau në Instagram, duke treguar edhe njëherë vlerësimin që ajo ka për Borën.

  Kujtojmë që Beniada ka qenë një nga mikeshat më të mira të Donaldit brenda “Big Brother VIP”, dhe ndonëse modelja e ka mbështetur lidhjen e tij me Beatrixin, ajo ka folur shpesh për Borën duke shprehur hapur pëlqimin ndaj saj.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit