8.5 C
Tirana
E mërkurë, 6 Dhjetor, 2023
More
  spot_img
  spot_img

  Beniada Nishani blen shtëpinë luksoze në Tiranë!

  Një nga banoret më të pëlqyera të “Big Brother VIP” ishte Beniada Nishani, e cila arriti të jetë edhe në finalen e madhe.

  Gjatë qëndrimit të saj në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, modelja pati shprehur dëshirën për të jetuar në Tiranë.

  Tashmë dëshira e modeles është plotësuar, pasi ajo ka blerë një shtëpi në kryeqytet.

  Këtë Beniada na e ka treguar vetë me anë të një fotografie në Instastory, ku shihet qartë arredimi modern dhe luksoz.  “Shtëpia ime e re në Tiranë”, ka shkruar modelja.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit