22.5 C
Tirana
E martë, 26 Shtator, 2023
More
  spot_img
  spot_img

  “Big Brother hyri dhe në shtratin e njerëzve”, pastori: Pse bëja tifo për Beniadën

  Ndonëse ka disa ditë që ka përfunduar “Big Brother VIP” vazhdon të zgjojë kuriozitet të madh te publiku. Madje, rivaliteti i madh mes Donaldit dhe Ilirit po vazhdon të ndjehet edhe pse çmimi i madh u nda.

  Ky fenomen ka bërë që të hyjë edhe në shtratin e njerëzve në shtëpi, sipas pastorit Akil Panos.

  Ky i fundit tha se bënte tifo për Beniadën si bijë e dy emigrantësh në Itali.

  “Këto biseda kanë hyrë dhe në shtratin e njerëzve në shtëpia. Unë isha me Beniadën, se përfaqësonte vajzën e çiltër dhe të sinqertë të një familje emigrantësh në Itali.

  Ekziston një uri e madhe për heronj. Pyetja është: Cilët janë këta heronj? Unë e kam parë BB si një eskperiment social,” tha Pano në “Open”.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit