21.5 C
Tirana
E mërkurë, 22 Maj, 2024
More
  spot_img
  spot_img

  Bledi dhe Ilda: Dy Lumanët e gazetarisë shqiptare

  Dy kushurinjtë përmetarë me talent, vullnet e punë sot janë bërë emra të përveçëm të gazetarisë cilësore në kryeqytet.

  Bledi Lumani mban postin e kryeredaktorit të gazetës më të lexuar ditore “Tema” ndërsa kushurira e tij Ilda Lumani drejtoreshë e revistës së modës “Bordo”

  Dy përmetarë, dy shembuj inspirues e frymëzues.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit