30.5 C
Tirana
E mërkurë, 12 Qershor, 2024
More
  spot_img
  spot_img

  Dashnore falas, po fitoi zgjedhjet Belindi

  Ndërsa të gjithë kujtonim se marksisti në këto zgjedhje ishte Arlind Qori, na doli se në fakt qenka Belind Këlliçi.

  Ky i fundit, ka habitur me premtimin e tij, se nëse zgjidhet kryebashkiak, do ta bëjë transportin publik falas, një nismë kjo e padëgjuar më parë në asnjë vend tjetër të botës.

  Ndaj dhe në rrjet, ka nisur humori me të.

  Dikush shkruan me ironi, se në ditët e ardhshme, nuk është çudi që Belindi të thotë se do na gjejë dhe dashnore falas, nëse fiton zgjedhjet.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit