17.5 C
Tirana
E hënë, 25 Shtator, 2023
More
  spot_img
  spot_img

  Dasmë në mes të luftimeve!

  Me vello dhe uniformë e dhanë premtimin e martesës dy ukrainasit Lesya dhe Valery.

  Pak pas ceremonisë të dy shkuan në frontin e luftës afër Kievit.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit