24.5 C
Tirana
E enjte, 25 Korrik, 2024
More
  spot_img
  spot_img

  DonaldBora: Moderatorja bën veprimin e papritur në Instagram!

  Pas hyrjes së Borës në BBV, dhe puthjes së shkëmbyer me Donaldit, fansat e tyre shpresuan shumë që dyshja të rikthehej. Por nuk ndodhi ashtu.

  Donaldi krijoi një tjetër lidhje romantike brenda shtëpisë, atë me Beatrix, dhe Bora e “fshiu” nga jeta e saj dhe nga rrjetet sociale.

  Por dicka e papritur është vënë re së fundi.

  Bora rezultoi se ndiqte një faqe fansash në Instagram të quajtur  “Donald Bora”, e këtë faqe  e ndjek dhe vetë aktori i humorit.

  Nuk dihet sakaq nëse ishte një mbështetje per finale apo shenjë se interesi nuk është shuar, por një gjë është e sigurtë: fansat do të ndjekin këtë faqe më vëmendje të shtuar për të parë reagimet e të dyve.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit