24.5 C
Tirana
E diel, 24 Shtator, 2023
More
  spot_img
  spot_img

  “E kam adoptuar”, Popi Kola sqaron raportin me Arilena Arën!

  Raporti mes Arilena Ara dhe menaxherit të saj Popi Kola është diskutuar shumë në media. Kohë më parë u aludua se ata kishin zyrtarizuar lidhjen dhe ishin prezantuar edhe te familjet si partnerë.

  Së fundmi Popi ka qenë i ftuar në emisionin “Abc-ja e mëngjesit”, dhe ndër të tjera sqaroi se mes tyre nuk ka asgjë.

  “Ka shumë gjë dhe aspak zë për sa i përket pjesës që po flasim. Është një marrëdhënie njerëzore por me mentalitetin që kemi këtu, të çon në një drejtim tjetër. E kam thënë dhe më para, Arilenën e kam si një fëmijë timin që tani u rrit”, tha ai.

  Më tej, Popi shtoi: “Kam pasur një ëndërr të adoptoja një fëmijë dhe më erdhi një fëmijë i rritur, e kam adoptuar. Kjo është marrëdhënia ime me Arilenën”.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit