22.5 C
Tirana
E martë, 26 Shtator, 2023
More
  spot_img
  spot_img

  E trishtë: Pas Arben Dukës, ikën dhe djali i tij vetëm 35 vjeç

  Tragjike! Pak javë pas poetit të njohur Arben Duka ka ndërruar jetë edhe i biri Denis Duka.

  Lajmi i trishtë është bërë me dije nga miqtë e tij në rrjetet sociale.

  Denis Duka vetëm 35-vjeç ishte i martuar dhe jetonte në SHBA bashkë me partneren dhe vajzën e tyre.

  Siç mësohet ai ka ndërruar jetë për shkak të një infarkti ashtu si babai i tij.

  Arben Duka humbi jetën mbrëmjen e 13 dhjetorit.

  Ai u dërgua në spital për shkak të problemeve shëndetësore për nuk mundi të mbijetojë.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit