24.5 C
Tirana
E enjte, 25 Korrik, 2024
More
  spot_img
  spot_img

  “Einxhel nuk më pëlqen fare”, Armina Mevlani: Kush e fiton për mua “Big Brother VIP”

  Edhe tetë ditë na ndajnë nga finalja e madhe e “Big Brother VIP” dhe kudo po flitet për fituesin. Deri më tani janë zgjedhur dy finalistë, Iliri dhe Beniada. Ndërkohë, do zgjidhen edhe dy të tjerë ditë e premte.

  Mesa duket një ndjekëse e rregullt e këtij formati është edhe blogerja e njohur, Armina Mevlani, e cila ka deklaruar se është fanse e Ilir Shaqirit.

  Ajo, madje ka shprehur hapur mospëlqimin ndaj Einxhel Shkirës dhe e ka përjashtuar nga fitorja.

  “Këtë Einxhel po e heq se nuk më pëlqen fare. Për mua e fiton Iliri për artistin që është dhe kontributin e tij. Ai është shumë i suksesshëm, ia ka nisur nga zero dhe ka arritur të bëjë emër në një vend të huaj”, ka thënë Armina.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit