11.5 C
Tirana
E shtunë, 9 Dhjetor, 2023
More
  spot_img
  spot_img

  Fitoi 100 mijë euro, Iliri feston me bukë e domate- kush i qëndroi në krah deri në mëngjes!

  Ilir Shaqiri ishte fituesi i cmimit të madh prej 100 mijë euro të Big Brother VIP. Në gëzimin e madh të balerinit nuk kishte sesi të mungonte miku i tij i mirë, Sabiani.

  Në kohën që cmalleshin me njëri-tjetrin, Sabiani i tha se do të ishin bashkë në në një video live në rrjete sociale, ndërsa Iliri komenton: “Dy luanët”!

  Sabiani: 100 mijë euroshi im.

  Iliri: Gjithmonë vëllai gjithmonë!

  Sabiani: Është vëllai i madh të gjithë shqiptarëve. Unë e zgjodha për 70 ditë, ju për 136 ditë

  Iliri: Gjithmonë i juaji. Ju duam shumë. Gjithmonë fitore paçi!

  Sabiani: Ju duam, ju duam, faleminderit për mbështetjen. Ia kemi dalë të vetëm fare. Vetëm me Zotin. Nesër do ju bëjmë një video live.

  Iliri: Dy luanët, dy luanët!

  Në një tjetër video, fituesi i ‘Big Brother Vip’ shfaqet duke ngrenë bukë me djathë e domate në orët e para të mëngjesit, në shoqërinë e të shoqes Emanuela dhe mikut të, Sabianit!

  Sabiani: Shikoni ç’hanë fitimtarët

  Iliri: Këta jemi ne popull, është ora 6 e mëngjesit, nuk e di sa është ora. Domate djath!

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit