21.5 C
Tirana
E mërkurë, 22 Maj, 2024
More
  spot_img
  spot_img

  FOTOT: Ju prezantojmë me çiftin më të ri politik në Shqipëri

  Seanca plenare e kësaj të enjte ka sjellë disa foto interesante, që flasin më shumë se çdo veprim.

  Së pari, Jorida Tabaku dhe Gazment Bardhi tashmë shfaqen bashkë kudo.

  Së dyti, operacionet në fytyrën e Monika Kryemadhit jo gjithmonë e tregojnë atë aq mirë, pasi sot dukej sikur buza i kishtë ik shtrembër.

  Së treti, që Foltorja dhe Partia e Lirisë janë një dhe Flamur Noka, para se të flasë, konsultohet me Monika Kryemadhin, në mungesë të Ilir Metës në sallë.

  Ndërkohë në këtë seancë u shfaq pas shumë kohësh edhe Lulzim Basha, si për të treguar se ai nuk është rikthyer vetëm për takime me të rinjtë, por edhe në politikën e madhe, atë që luhet në Parlament.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit