24.5 C
Tirana
E diel, 24 Shtator, 2023
More
  spot_img
  spot_img

  FOTOT: Kandidatja e Spartak Ngjelës i vë “flakën” rrjetit

  Ndërsa Shqipëria këto ditë ka vuajtur të ftohtin, kandidatja për deputete e Spartak Ngjelës, Arnida Çapi, ka fluturuar drejt Maldive për disa ditë plazhi.

  Ajo ka postuar disa foto për ndjekësit e saj në rrjetet sociale, duke marrë komente të shumta.

  Nuk dihet se me kë ka shkuar më pushime, pasi Çapi shfaqet vetëm, por përveçse si kandidate për deputete dhe avokate, ajo është bërë e famshme për postimet provokuese në rrjetet sociale.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit