21.5 C
Tirana
E mërkurë, 22 Maj, 2024
More
  spot_img
  spot_img

  FOTOT: Tani nuk na mbetet gjë tjetër veçse të qeshim

  Sali Berisha dhe Ilir Meta kanë marrë një goditje aq të rëndë më 14 maj, sa nuk ka justifikim apo gënjeshtër që mund t’iu bëjë derrman.

  Pas poshtërimit në kufijtë e të pabesueshmes, rrjeti është treguar i pamëshirshëm me ata të dy, por dhe me kandidatët e tyre humbës.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit