18.5 C
Tirana
E shtunë, 25 Mars, 2023
More
  spot_img
  spot_img

  Gruaja me të pasmet ‘më të mëdha në botë’ ankohet se është ‘single’: Nuk e kuptoj pse burrat tmerrohen prej meje

  Një fanatike e ndërhyrjeve estetike ka treguar së fundmi në rrjetet sociale sesi dashuria për të zmadhuar gjithnjë e më shumë pasmet, e ka bërë të pafat në dashuri.

  29 vjeçarja Natasha Crown, nga Goteburgu në Suedi, është paraqitur së fundmi në rrjetin e YouTube me programin Hooked on the Look, ku bëri një takim surprizë me një djalë për të gjetur “dashurinë e jetës”.

  Por megjithse ‘influencuesja’ ka më shumë se 2 milionë ndjekës në Instagram, ajo tregon se nuk ka të dashur prej vitesh dhe beson se kjo ndodh sepse burrave i duket “intimiduese”.

  “Mund të jetë e frikshme për burrat, por unë kam karakterin tim dhe trupin tim. Askush nuk duhet të pranojë mediokritetin”, thotë ajo.

  Natasha shton më tej: “Kur isha 20 vjeçe bëra operacionin e parë, pastaj bëra të pasmet në stil brazilian dhe prej atëherë i kam bërë pesë herë.

  Ndërsa për kodstot e fiksimit të saj me të pasmet ajo tregon: “Deri tani kam shpenzuar rreth  $150,000 për operacionet.”

  Megjithse ajo ishte e lumtur për takimin surprizë në programin e njohjeve të reja, i njohuri i saj tha se mbeti “i shokuar”.

  “Nuk kisha parë kurrë një person që ishte i famshëm se ka të pasmet më të mëdha në Evropë”.

  Ai e përshkruante Natashan si vajzë qyteti ndërsa veten si “djalë rrethinash”, prandaj tha se vinin nga “dy botë të ndryshme”.

  Natasha ka bërë mjaft performanca me të pasmet e saj të pamasa duke përfshirë dhe “twerk” në televizion.

  Ajo ka treguar më parë se ushqehet me piza e makarona, dhe konsumon rreth 6 kg nutella Nutella (15 kavanozë) në muaj kur dëshiron të shtojë në peshë.

  “Dua të kem të pasmet më të mëdha në botë”, thotë ajo.

  Por kur doktori i tregoi Natashas se një grua vdiq kohët e fundit pas një operacioni për rritjen e të pasmeve dhe se procedura ka numrin më të lartë të vdekjeve, ajo u çudit.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit