11.5 C
Tirana
E shtunë, 24 Shkurt, 2024
More
  spot_img
  spot_img

  “Je pak idiote ti”, Einxhel “hakmerret” ndaj Semit pas batutës që u bë virale

  “Je pak idiote ti” ishte një ndër batutat brenda shtëpisë së Big Brother VIP që u bënë menjëherë virale. Në një moment brenda shtëpisë, teksa po qëndronin bashkë, këngëtarja i thotë Einxhel: “Je pak idiote ti”.

  Kur moderatorja e pyet se pse, këngëtarja shprehet: “Kështu kam mendimin unë”.“Zemër këto mendimet e juaja, njëri fallxhore, njëri idiote, avash i çik”, i thotë moderatorja, ndërsa Semi i kthehet: “Më del natyrshëm, nuk e mbaj dot”.

  Megjithatë, duket se ka ardhur koha që Einxhel t’ja kthejë me të njëjtën monedhë. Ajo ka postuar një foto në rrjete sociale nga post Big Brother Vip, ku shihet bashkë me Semin. “Je pak idiote ti”, ka shkruar ajo krahas fotos me humor duke etiketuar dhe Semin.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit