21.5 C
Tirana
E mërkurë, 19 Qershor, 2024
More
  spot_img
  spot_img

  “Kaq e pati lidhja”, Semi thumbon Beatrix për Donaldin?

  Semi Jaupaj, ish banore e “Big Brother VIP”, por edhe shoqe e  ngushtë e Bora Zemanit, postoi një video në TikTok që i ka bërë ndjekësit të dyshojnë se ajo drejtohej kundër Beatrix Ramosaj.

  Disa fansa të emisionit e panë këngëtaren si “vajzën që i mori të dashurin Bora Zemanit.”

  Në videon e TikTok-ut Semi, ka vendosur në sfond këngën “Llafe llafe” të Dafina Zeqirit dhe krahas saj shkruan “S’ka faj jo”.

  Mes rreshtash artistja këndon:

  “Kur na dyt e dina

  Qe kena mu nda

  Je tu e pa

  Un t’thom ty

  Sa Llafe llafe?

  Lidhja kaq e pati”

  Pas këtij postimi, nisën aludimet se Semi ka “nisur kunjat” ndaj Trixës. Shumë kanë qenë në fakt kureshtarë të shohin nëse lidhja e saj me Donaldin do të vazhdojë edhe jashtë shtëpisë së Big Brother, pasi që kur këngëtarja nuk kishte dalë ende, pati disa momente ftohjeje.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit