19.5 C
Tirana
E mërkurë, 19 Qershor, 2024
More
  spot_img
  spot_img

  Këngëtarja e njohur shqiptare, e dashuruar me… veten

  Morena Taraku është padyshim një ndër personazhet më të komentuar në mediat rozë. Ajo është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjete sociale. Këngëtarja tërheq gjithmonë vëmendjen për jetën luksoze që bën ndërsa nuk mungojnë as fotot provokative.

  Së fundmi, ajo ka ndarë me ndjekësit një letër, të cilën ia ka dedikuar vetes.“E dashur Morena. Faleminderit që je kështu. Ti më frymëzon. Ju ngriheni më lart sa herë që përpiqen të të ulin poshtë. Vetëm vazhdo të jesh vetja. Kjo është më se e mjaftueshme për mua”.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit