21.5 C
Tirana
E mërkurë, 22 Maj, 2024
More
  spot_img
  spot_img

  “Kur do gjesh burrë se shoqet e tua janë me fëmijë”, Semi i përgjigjet ndjekëses

  Semi Jaupaj pati një bashkëbisedim ne Instagram me ndjekësit, të cilëve u krijoi mundësinë ta pyesin për gjërat që donin në “Ask Me A Question” . Nje prej tyre, i thotë: “A ke ndërmend të gjesh burrë se shoqet e tua janë me kalamaj tani?”

  Semi u përgjigj me sportivitet: “Heshtje…Jo, nuk po mundohem. Për momentin fokusi është vetëm te muzika. Urime shoqeve meqë ra fjala.”- u shpreh ajo me humor.

  Këngëtarja konfirmoi vitin e kaluar ndarjen nga Bojken Lako, me të cilin thotë se kanë mbetur miq.

  Sipas saj, ata u njohën kur ajo ishte vetëm 17 vjec, ndërsa ai 34. Semi thotë se nuk ka asnjë mundësi rikthimi për ata të dy, sepse kishin 8 vite bashkë dhe kur vendosën t`i jepnin fund lidhjes, ishin të sigurt për atë që po bënin.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit