16.5 C
Tirana
E hënë, 5 Qershor, 2023
More
  spot_img
  spot_img

  Lajm i rremë, nuk ka zjarr brenda zyrave të SHISH në Elbasan, ja çfarë ka ndodhur realisht

  Rezulton i rremë lajmi i shpërndarë nga disa media për një zjarr brenda ambjenteve të SHISH në Elbasan.

  Pas verifikimeve në terren është konstatuar se janë ndezur disa kazanë të mbeturinave ngjitur me murin e këtij institucioni.

  As brenda oborrit dhe aq më pak brenda zyrave, nuk ka shenja të rënies së zjarrit, siç është raportuar.

  Disa ditë më parë u përhap lajmi për zjarr në një avion në Rinas, por rezultoi gjithashtu informacion i rremë.

  Tymi dilte nga një pajisje gjenerator e vendosur pranë avionit për punime rutinë.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit